Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tenka jakna Terranova dostapna
Tenka jakna Terranova dostapna Tenka jakna Terranova dostapna Tenka jakna Terranova dostapna Tenka jakna Terranova dostapna Tenka jakna Terranova dostapna

Tenka jakna Terranova dostapna

499 МКД

Големина: XL

Бренд: terranova

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 15.10.2022

Прегледи: 123

1

Nova voopsto nenosena skaena jaknicka od Terranova kupena ubav model odgovara na M na L na XL lesno pagja zosto e asimetricna

Зана38

2
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

7