Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bluza S.Oliver 💛
Bluza S.Oliver 💛 Bluza S.Oliver 💛 Bluza S.Oliver 💛 Bluza S.Oliver 💛

Bluza S.Oliver 💛

399 МКД

Големина: XXL

Бренд: s.oliver

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

Состојба: ново без етикета

Боја: жолто

Додадено: 18.10.2022

Прегледи: 78

1

Nenosena proletna/esenska bluza svilenkast materijal dosta kvalitetna bojata e zolta, rakavite se pod laktovi ne se 3/4, komotna ubavo pagja na teloto S.Oliver

Зана38

2
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

7