Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Biciklisticki plus maicka
Biciklisticki plus maicka

Biciklisticki plus maicka

100 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: zacuvani podarok

Состојба: многу добра

Боја: маслинесто светло плаво

Додадено: 19.10.2022

Прегледи: 86

1

Biciklisticki I maicka , komplet za 100 denari. Ne se mnogu noseni, skoro ic. Odgovaraat za broj S.

LydiaM

172
2

Членот го следат

60

Членот ги следи

7