Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan MANGO
Fustan MANGO Fustan MANGO Fustan MANGO Fustan MANGO Fustan MANGO

Fustan MANGO

400 МКД

Големина: S

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: mango

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 21.10.2022

Прегледи: 367

2

Fustan MANGO, broj: S, samo dva pati oblecen, bukvalno nov. Komoten model, eleganten, so postava, odlicen za svecenosti.

vesna1234

133
0

Членот го следат

114

Членот ги следи

7