Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Белегзија
Белегзија

Белегзија

100 МКД

Град: Скопје

Материјали: конец

Ознаки: макраме

Состојба: ново со етикета

Додадено: 22.10.2022

Прегледи: 55

0

Од 150 денари намалена на 100 денари Рачно изработена белегзија во макраме техника. Користени материјали: восочен конец и стаклени монистри.

PhoenixJewerly

33
0

Членот го следат

52

Членот ги следи

11