Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan tu
Fustan tu Fustan tu

Fustan tu

699 МКД

Големина: 44

Бренд: tu

Град: Скопје

Материјали: viskoza

Ознаки: nov

Состојба: ново без етикета

Додадено: 25.10.2022

Прегледи: 210

1

Nov nenosen fustan, brend Tu Kupen si ostana nenosen Broj od 42 do 46 Celiot se optega Nenosen

Sweet27

402
0

Членот го следат

172

Членот ги следи

107