Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan nov
Fustan nov Fustan nov

Fustan nov

ПРОДАДЕНО

Големина: XXL

Бренд: selected

Град: Скопје

Материјали: likra

Ознаки: novo

Состојба: ново без етикета

Боја: зелено

Додадено: 25.10.2022

Прегледи: 124

0

Preubav fustan Kupen so mnogu merak Voopsto nenosen Odgovara od broj 46 do 48 Veke mi e golem zatoa se najde tuka.

Sweet27

402
0

Членот го следат

172

Членот ги следи

107