Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Огрлица
Огрлица

Огрлица

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: монистри

Ознаки: ланче

Состојба: ново со етикета

Додадено: 26.10.2022

Прегледи: 50

0

Од 800 денари намалена на 500 денари. Рачно изработена огрлица во bead embroidery техника. Користени материјали: еко кожа, монистри, стакло.

PhoenixJewerly

33
0

Членот го следат

52

Членот ги следи

11