Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Дуксери и џемпери Кардиган Кардиган со ролкрагна Fiorella Rubino (намален) )
Кардиган со ролкрагна Fiorella Rubino (намален) )
Кардиган со ролкрагна Fiorella Rubino (намален) ) Кардиган со ролкрагна Fiorella Rubino (намален) ) Кардиган со ролкрагна Fiorella Rubino (намален) ) Кардиган со ролкрагна Fiorella Rubino (намален) ) Кардиган со ролкрагна Fiorella Rubino (намален) )

Кардиган со ролкрагна Fiorella Rubino (намален) )

800 МКД

Големина: 46

Бренд: fiorella rubino

Град: Скопје

Материјали: viskoza, pamuk

Ознаки: xxxx

Состојба: одлично

Боја: црно сребрено

Додадено: 26.10.2022

Прегледи: 268

1

Прекрасен црн кардиган со ролкрагна, бронзен ефектен долен дел од предната страна, два надворешни џеба. Предниот дел подолг, задниот покус. Од ролкрагната надолу има шлиц и слободно паѓа, одоздола може да се носи што било, самиот кардиган изгледа богато. Ролкрагната паѓа слободно, не е залепена за врат. Вискоза, памук, еластин. Величина 46, XL/XXL, комотен модел. Одлично сочуван.

ElenaMingovska

45
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

12