Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova brendirana košula
Nova brendirana košula Nova brendirana košula

Nova brendirana košula

299 МКД

Големина: 38

Бренд: jennyfer garment

Град: Охрид

Материјали: pamuk

Ознаки: brend

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 28.10.2022

Прегледи: 135

3

Nova(bez etiketa) samo isperena Jennifer Garment košula, za mene mala. Vel M, odgovara i za S. Bez razmeni ❗❗❗

Svetlana2008

225
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

18