Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Аксесоари Накит Комплети накит Сет обетки и ланче (резервиран)
Сет обетки и ланче (резервиран)
Сет обетки и ланче (резервиран) Сет обетки и ланче (резервиран) Сет обетки и ланче (резервиран) Сет обетки и ланче (резервиран) Сет обетки и ланче (резервиран)

Сет обетки и ланче (резервиран)

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: ___

Ознаки: ___

Состојба: ново без етикета

Додадено: 30.10.2022

Прегледи: 145

1

Сет обетки и ланче, нови некористени.

BiljanaSK18

42
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

3