Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dr. Martens - Црни Мартинки
Dr. Martens - Црни Мартинки Dr. Martens - Црни Мартинки Dr. Martens - Црни Мартинки

Dr. Martens - Црни Мартинки

4000 МКД

Големина: 42

Бренд: dr. martens

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: нови

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 30.10.2022

Прегледи: 170

1

- Dr. Martens - Црни Мартинки. - Купени се 11.000 :'))) - Многу малку носени.

SkopjeRecycle

1
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

0