Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Crna maicka po tri-cetvrti
Crna maicka po tri-cetvrti

Crna maicka po tri-cetvrti

250 МКД

Големина: M

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: poliester pamuk

Ознаки: majca

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 31.10.2022

Прегледи: 102

1

Majcka so tri-cetvr rakavi vo crna so cipka na rakavite

MAJA15

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1