Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кара здолниште
Кара здолниште Кара здолниште Кара здолниште

Кара здолниште

400 МКД

Големина: 40

Бренд: кара

Град: Скопје

Материјали: сомот

Ознаки: ххх

Состојба: одлично

Боја: праска

Додадено: 2.11.2022

Прегледи: 94

2

Кара здолниште сомот Величина - Л Цена - 400 денари Во струк кај копчињата од раб до раб 40-43цм Должина - 63цм Состојба 10/10 воопшто не носена (Бојата праска, се доловува на втората и третата фотографија)

pikachu

220
0

Членот го следат

120

Членот ги следи

15