Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pleteno ponco
Pleteno ponco Pleteno ponco Pleteno ponco Pleteno ponco

Pleteno ponco

300 МКД

Големина: L

Бренд: taiiy weijl

Град: Струмица

Материјали: volnica

Ознаки: nn

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 2.11.2022

Прегледи: 114

3

Pleteno ponco odlicno socuvano Moze da se nosi vrz bluza,palto kaput Moze da se koristi i kako shal

ananikol

82
1

Членот го следат

58

Членот ги следи

1