Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Danicadora

Скопје

Jakna

500 МКД

4

Детали за производот

Големина: L

Бренд: nepoznat

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: platno

Состојба: одлично

Боја: шарено

Опис

Jaknicka cveten dezen pamučna

Додадено: 3.11.2022

Прегледи: 394