Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kombinezon inspiracija od Rihanna
Kombinezon inspiracija od Rihanna Kombinezon inspiracija od Rihanna Kombinezon inspiracija od Rihanna Kombinezon inspiracija od Rihanna

Kombinezon inspiracija od Rihanna

3000 МКД

Големина: 36

Бренд: indie xo

Град: Куманово

Материјали: poliester pamuk

Ознаки: kombinezon

Состојба: ново без етикета

Боја: маслинесто

Додадено: 5.11.2022

Прегледи: 318

5

За девојки со стил, комбинезон кој е инспирација од Rihanna, на брендот INDIE XO, купен по цена од 100$ го продавам на пола цена. Во прилог се прикачени фотографии од моделот и цена.

pippabrandnew

10
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

4