Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Два нови џемпери!
Два нови џемпери! Два нови џемпери! Два нови џемпери! Два нови џемпери!

Два нови џемпери!

700 МКД

Големина: M

Град: Валандово

Материјали: ххх

Ознаки: прекрасни меки џемпери

Состојба: одлично

Боја: беж

Додадено: 6.11.2022

Прегледи: 249

8

Два џемпери врвен квалитет, премногу меки и ултра модерни. Може и одделно, но двата доаѓаат по цена од еден.

tanjicka7

10
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

11