Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блуза
Блуза Блуза

Блуза

200 МКД

Големина: M

Бренд: незз

Град: Скопје

Материјали: незз

Ознаки: блуза како нова

Состојба: одлично

Боја: тиркиз бело

Додадено: 6.11.2022

Прегледи: 89

1

Блуза носена мн малку, одлично сочувана. Позади има Карнер кој мн убаво стои

Sankara

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0