Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Џемпер
Џемпер Џемпер Џемпер Џемпер

Џемпер

350 МКД

Големина: L

Бренд: к

Град: Скопје

Материјали: меш

Ознаки: џемпер

Состојба: многу добра

Боја: жолто

Додадено: 6.11.2022

Прегледи: 88

2

Commander жолто џемперче Л. Широки ракави а потесно околу половината. Идеално за потенок струк. Мешавина со вискоза, памук и 20%кашмир .

crvenkapa

229
0

Членот го следат

292

Членот ги следи

9