Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Џемпер
Џемпер Џемпер

Џемпер

350 МКД

Големина: M

Бренд: garryweber

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: xx

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 6.11.2022

Прегледи: 72

0

Gerry weber casula џемперче М( купено и носено за Л) Напред со неколку копчиња. Памучена материјал, квалитетен материјал

crvenkapa

229
0

Членот го следат

292

Членот ги следи

9