Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov fustan
Nov fustan Nov fustan Nov fustan

Nov fustan

600 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: nn

Ознаки: vv

Состојба: ново без етикета

Боја: црно бело

Додадено: 7.11.2022

Прегледи: 176

2

Nov midi fustan so moderen print. Prijaten materijal sto ne se guzva. Brojot e L za obem na gradi do 100-102 cm. Moze i za pomalo M brojce. Od polovinata nadolu se siri vo glok.

Viola777

69
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

55