Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Зара тексас јакна
Зара тексас јакна Зара тексас јакна Зара тексас јакна Зара тексас јакна

Зара тексас јакна

600 МКД

Големина: 40

Бренд: зара

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: тексас јакна

Состојба: многу добра

Додадено: 8.11.2022

Прегледи: 166

4

Тексас јакна на Зара. Носена е релативно кратко. Иако пишува М јакната одговара за поголем број Л .

alexandrahris

25
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

14