Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Маица на бретели
Маица на бретели Маица на бретели Маица на бретели Маица на бретели

Маица на бретели

300 МКД

Големина: S

Бренд: купено од asos

Град: Скопје

Материјали: mix

Ознаки: сребрена бретели маица прерамки

Состојба: ново без етикета

Боја: сребрено

Додадено: 12.11.2022

Прегледи: 80

0

Сребрено-сива маица на бретели

SEza300den

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

5