Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Animal Print маица на бретели
Animal Print маица на бретели Animal Print маица на бретели Animal Print маица на бретели

Animal Print маица на бретели

250 МКД

Големина: S

Бренд: купено од asos

Град: Скопје

Материјали: mix

Ознаки: бретели маица animal print прерамки

Состојба: ново без етикета

Боја: крем кафено

Додадено: 12.11.2022

Прегледи: 59

1

Animal Print маица на бретели, длабока - со долги прерамки

SEza300den

3
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

4