Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Џемпер
Џемпер

Џемпер

300 МКД

Големина: L

Бренд: caliope

Град: Скопје

Материјали: волна

Ознаки: џемпер

Состојба: одлично

Боја: бело

Додадено: 14.11.2022

Прегледи: 224

10

Џемпер бел, купен од Caliope.

[email protected]

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0