Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Najpopularnite Zara pantaloni
Najpopularnite Zara pantaloni Najpopularnite Zara pantaloni Najpopularnite Zara pantaloni Najpopularnite Zara pantaloni Najpopularnite Zara pantaloni

Najpopularnite Zara pantaloni

ПРОДАДЕНО

Големина: L

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: neznam

Ознаки: zara pantaloni

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 16.11.2022

Прегледи: 178

8

Najpopularnite pantaloni od zara so zlatni kopcinja. Visok struk ramni moderni pantaloni so stranicni zlatni kopcinja. Brojot e L no realno odgovara na xl, mnogu se golemi za L. Pozadi se so lastik. Noseni se no vo odlicna sostojba.

elovefashion

115
3

Членот го следат

104

Членот ги следи

8