Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

KateKaterina1

Скопје

Dsquared farmerki

1000 МКД

3

Детали за производот

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: teksas

Ознаки: socuvano

Состојба: одлично

Опис

Dsquared farmerki ova e kodot 03-5794-9931 zadniot del e so kaiski mnogu interesni moderni farmerki

Додадено: 16.11.2022

Прегледи: 711