Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

EmiDrakulevska

Скопје

Cizmi Janessa br39

800 МКД

1

Детали за производот

Бренд: janessa

Град: Скопје

Материјали: ne e koza

Ознаки: nz

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Опис

Stosni vpecatlivi cizmi na platforma I visoka udobna potpetica br39.za vo zima da ne se sliznete se rapavi od dole.se gleda na slikata

Додадено: 17.11.2022

Прегледи: 329