Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

EmiDrakulevska

Скопје

Sexy korset HM 75a

600 МКД

4

Детали за производот

Големина: M

Бренд: hm

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: nz

Состојба: многу добра

Боја: пинк

Опис

Preubav korset na HM vel M ili Eur 75a Od stranite na sniranje .so dodatoci za corapi svileni

Додадено: 19.11.2022

Прегледи: 674