Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Дуксери и џемпери Џемпер NOVA OVERSIZE DOLGA DEBELA TUNIKA/ĎEMPER
NOVA OVERSIZE DOLGA DEBELA TUNIKA/ĎEMPER
NOVA OVERSIZE DOLGA DEBELA TUNIKA/ĎEMPER NOVA OVERSIZE DOLGA DEBELA TUNIKA/ĎEMPER

NOVA OVERSIZE DOLGA DEBELA TUNIKA/ĎEMPER

400 МКД

Големина: L

Бренд: nez

Град: Охрид

Материјали: volna

Ознаки: oversize tunika

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 19.11.2022

Прегледи: 73

1

Oversize debela tunika/djemper. Od pozadi na grbot otvorena vo V so vrvki za podesuvanje (slk. 2). Ne možam da ja dolovam nejzinata ubavina na slikite deka e crna. Tunikata e NOVA ne nosena odgovala na vel M/L/ Xl/ XXL. Bez razmeni ❗❗❗

Svetlana2008

225
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

18