Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Убавина Парфеми Cerruti 1881 original,zapakovano
Cerruti 1881 original,zapakovano
Cerruti 1881 original,zapakovano Cerruti 1881 original,zapakovano Cerruti 1881 original,zapakovano Cerruti 1881 original,zapakovano Cerruti 1881 original,zapakovano

Cerruti 1881 original,zapakovano

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: tecnost,staklo

Ознаки: novo

Состојба: ново со етикета

Боја: розе

Додадено: 20.11.2022

Прегледи: 156

2

Нова ТОАЛЕТНА вода оригинална Cerruti 1881 50 мл Горните ноти се мимоза (багрем), ирис, роза, бела фрезија, љубичица, крин, јасмин и бергамот; средните ноти се камилица, ирис, нарцис, гераниум, галбан, јасмин, коријандер, розово дрво, цвет од портокал и тубероза; основните ноти се мошус, сандалово дрво, кедар, килибар и ванила. ЦЕНА ФИКСНА-СЕ РАБОТИ ЗА 50 МЛ

vilmickav

944
0

Членот го следат

252

Членот ги следи

17