Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Stradivarius фармерки
Stradivarius фармерки Stradivarius фармерки Stradivarius фармерки Stradivarius фармерки

Stradivarius фармерки

750 МКД

Големина: 38

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: likra teksas

Ознаки: evtini sivi ubavi

Состојба: одлично

Боја: сиво

Додадено: 22.11.2022

Прегледи: 86

1

Stradivarius модерна фармерка Величина М, но еластична е и одговара на Л (модел носи М-Л) Висок струк, сива боја. Состојба 9/10 Облечена 2-3 пати, нема оштетувања

pikachu

220
0

Членот го следат

121

Членот ги следи

15