Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Костими и сакоа Сако CISTKA NOVO Temnolila sako so aplikacii
CISTKA NOVO Temnolila sako so aplikacii
CISTKA NOVO Temnolila sako so aplikacii CISTKA NOVO Temnolila sako so aplikacii CISTKA NOVO Temnolila sako so aplikacii CISTKA NOVO Temnolila sako so aplikacii CISTKA NOVO Temnolila sako so aplikacii

CISTKA NOVO Temnolila sako so aplikacii

150 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: ..

Ознаки: plisano lila novo elegantno sako

Состојба: ново без етикета

Додадено: 23.11.2022

Прегледи: 43

0

Temnolila novo sako (ne e sivo- aparatot mi e kanta :) ), materijalot e mnogu interesen- reljefni sari , diskretni no sepak mu dava doza na elegancija. Ima okrugol izrez, bez kopcanje e sto znaci da moze i za M. Ima 2 imitacija dzeba so crni akcenti. Sosema nov, dobien na podarok no nekako ne dosol na red i samo zafaka mesto.

AnaviSk

477
0

Членот го следат

213

Членот ги следи

7