Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
S.oliver pamucna bluza
S.oliver pamucna bluza S.oliver pamucna bluza S.oliver pamucna bluza S.oliver pamucna bluza S.oliver pamucna bluza

S.oliver pamucna bluza

400 МКД

Големина: XXL

Бренд: s. oliver

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: s.oliver

Состојба: многу добра

Боја: црвено

Додадено: 23.11.2022

Прегледи: 130

2

S. Oliver, oversized bluza. 100% pamuk. XXXL velicina, odgovara od 44-48

Elcche

6
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

3