Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

EmiDrakulevska

Скопје

Zara potpetici br 38 namaleni 1000

1400 МКД

1

Детали за производот

Големина: 38

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: antilop koza

Ознаки: nz

Состојба: многу добра

Боја: црно

Опис

Unikatni so resi cevli na potpetica od brend Zara .crni.br.38.kupeni70chf.dva pati obleceni

Додадено: 23.11.2022

Прегледи: 419