Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
H&M Kosula+ ZARA Pantaloni -vel XS
H&M Kosula+ ZARA Pantaloni -vel XS H&M Kosula+ ZARA Pantaloni -vel XS H&M Kosula+ ZARA Pantaloni -vel XS H&M Kosula+ ZARA Pantaloni -vel XS H&M Kosula+ ZARA Pantaloni -vel XS

H&M Kosula+ ZARA Pantaloni -vel XS

400 МКД

Големина: XS

Град: Скопје

Материјали: mesav

Ознаки: komplet

Состојба: многу добра

Боја: морнарско плаво сиво

Додадено: 24.11.2022

Прегледи: 25

0

H&M kosula preubava cvetna pamucna so ubavi kombinacii od boi mnogu meka na nea stoi XS pamucna e moze i malo S ZARA Pantaloni se so visok struk stranicno dzebovi na nogavicite manzetni i na niv stoi XS no modelot e sirok moze i S komplet 400 den

nakitce

296
0

Членот го следат

108

Членот ги следи

0