Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
KOTON Crni pantaloni - vel S
KOTON Crni pantaloni - vel S KOTON Crni pantaloni - vel S KOTON Crni pantaloni - vel S KOTON Crni pantaloni - vel S KOTON Crni pantaloni - vel S

KOTON Crni pantaloni - vel S

300 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: mesav

Ознаки: pantaloni crni

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 24.11.2022

Прегледи: 56

0

Koton pantaloni odlicen model od kolekcijata Ole Ubava crna boja Napred dzebovi Se gleda ubavo e sliknato modelceto Vel 28 ili S

nakitce

296
0

Членот го следат

108

Членот ги следи

0