Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Краток топ
Краток топ Краток топ

Краток топ

250 МКД

Големина: M

Град: Штип

Материјали: //

Ознаки: кроптоп

Состојба: ново без етикета

Боја: црно кафено

Додадено: 27.11.2022

Прегледи: 44

0

Топчето е стандард величина, но според мене одговара на M/L oversize модел. Не е носен воопшто.

stojaanova

5
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

3