Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nov h&m
Nov h&m Nov h&m

Nov h&m

399 МКД

Големина: 42

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: viskoza

Ознаки: seker

Состојба: одлично

Боја: корално

Додадено: 10.12.2022

Прегледи: 126

0

Sekerna boja fustan Skoro nov Broj 42

Sweet27

403
0

Членот го следат

172

Членот ги следи

104