Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Обувки / Рамни чевли и балетанки / Kozni mokasini Mango 39namaleni 1000

EmiDrakulevska

Скопје

Kozni mokasini Mango 39namaleni 1000

1500 МКД

11

Детали за производот

Големина: 39

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: kozni

Ознаки: nz

Состојба: ново без етикета

Боја: окер

Опис

Prekrasni mokasini bez boja koja odgovara na sekoja kombinacija br 39 .cista koza ..mango Neobleceni .kupeni 70chf

Додадено: 12.12.2022

Прегледи: 667