Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
BEL DZEMPER
BEL DZEMPER BEL DZEMPER BEL DZEMPER

BEL DZEMPER

350 МКД

Големина: M

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: reserved

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 17.12.2022

Прегледи: 205

1

Voopsto ne nosen bel dzemper brend poznat ,onesize moze i za l

Beyonce

135
3

Членот го следат

75

Членот ги следи

0