Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ролка
Ролка

Ролка

200 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: ххх

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 21.12.2022

Прегледи: 62

0

Обична црна ролка, безвременски модел

Lolitta_0

7
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

1