Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
RESERVED ФАРМЕРКИ
RESERVED ФАРМЕРКИ RESERVED ФАРМЕРКИ RESERVED ФАРМЕРКИ RESERVED ФАРМЕРКИ RESERVED ФАРМЕРКИ

RESERVED ФАРМЕРКИ

500 МКД

Големина: 36

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: ликра памук

Ознаки: reserved

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 26.12.2022

Прегледи: 340

1

Reserved тесни фармерки со висок струк Mom fit jeans Квалитетни дебели фармерки, материјалот е од памук и ликра Купени се пред месец (чувам и фискална), носени два три пати и испрани Цената е 500 денари, ги продавам поради грешка со несоодветна величина *чизмите се објавени на друг пост

Robertina

6
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

5