Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pepe jeans cizmi
Pepe jeans cizmi Pepe jeans cizmi Pepe jeans cizmi Pepe jeans cizmi

Pepe jeans cizmi

3000 МКД

Големина: 38

Бренд: pepe jeans

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: jeans pepe cizmi

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 1.1.2023

Прегледи: 234

1

Originalni Pepe Jeans cizmi od novata kolekcija, mnogu malku noseni!

Lina90

2
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

0