Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Џемпер
Џемпер Џемпер Џемпер Џемпер

Џемпер

300 МКД

Големина: L

Град: Кавадарци

Материјали: вискоза еластин

Ознаки: тегет со бели риги

Состојба: многу добра

Додадено: 4.1.2023

Прегледи: 188

3

Многу мек џемпер, тегет со бели риги.

Shopaholic

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1