Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
kosula
kosula kosula

kosula

500 МКД

Големина: XL

Бренд: ?

Град: Кичево

Материјали: nz

Ознаки: nz

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 4.1.2023

Прегледи: 82

2

Siroka bela kosula, vo odlicna sostojba, ne nosena poradi golem broj.

Моника97

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

2