Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Обетки
Обетки

Обетки

500 МКД

Град: Богданци

Материјали: челик

Ознаки: сребрени циркони обетки свечено

Состојба: ново со етикета

Боја: сребрено

Додадено: 4.1.2023

Прегледи: 78

2

Нови обетки со циркони

Sev2017

6
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

1