Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan Fustan

Fustan

500 МКД

Големина: S

Бренд: bebe

Град: Богданци

Материјали: cipka

Ознаки: nema

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 4.1.2023

Прегледи: 118

0

Prekrasen fustan samo nekolku pati oblecen

Sofijaaaa123

20
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

13