Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Чанти Чанта за рамо Versace Jeans Couture чанта
Versace Jeans Couture чанта
Versace Jeans Couture чанта Versace Jeans Couture чанта Versace Jeans Couture чанта

Versace Jeans Couture чанта

ПРОДАДЕНО

Бренд: versace jeans couture

Град: Богданци

Материјали: koza

Ознаки: versace чанти

Состојба: многу добра

Боја: црно златно

Додадено: 4.1.2023

Прегледи: 363

4

Versace Jeans Couture чанта. Приложено колку е купена

Sev2017

5
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

1